+90 (252) 348 39 92 - +90 (252) 348 39 99    REZERVASYON

Bodrum'da Tatil

Bodrumda tatil yaparken otele takılı kalmak yerine oda kahvaltı veya sabah akşam yemek veren oteller tercih edilmelidir. Böylece bodrumun o güzel koylarını tanıma ve yarımada ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bodrumda tatil deyken sabah erken kalkıp güne güzel bir yürüyüşle başlayıp  kısa bir deniz keyfinden sonra güzel bir duş işte kahvaltıya hazırsınız. Kahvaltı dahil bir otelde kalıyorsanız otelin kahvaltı servis ettiği restorantta çokta ağır olmayan  bir kahvaltı sonra havlumuzu alıp sahildeki yerimizi alırız. Bodrumun sıcak ama  bunaltmayan havası ve serin denizi günboyu size büyük keyif verecektir.

Otel de öğlen lıght bir öğle yemeği veya taze bir salata gününüze keyif katacaktır. Otelde uygulanan 5 çayınında keyfi bir başkadır. Tatilde kurulacak dostluklar ve dostlarla geçen zamanda unutulmazdır tabi. Bu  tempoda geçen bir tatil gününün içerisine biraz spor veya deniz aktiviteside ekleyebilirsek çok daha renkli olacaktır tatil. Bodrum bu konudada oldukça zengin tercihler sunar bizlere.

Hemen her plajda beach voley  tenis sorf yelken yapılabilek işletmeler vardır. Akşam saatleride tam bir keyife dönüşebilir Bodrumda akşam üstü sahilde tavla arada bir deniz , sohbet hatta alcol alıyorsanız bira bu anların uzamasını sağlayacak tatilin hiç  bitmesini istemiyeceksiniz. Akşam yemekten önce 1  saat odada dinlenmenizde günün yorgunlugunu atmanıza yardımcı olurken Bodrumda yaşanacak  uzun ve  eğlenceli bir  gecenin daha güzel geçmesini sağlayacaktır....